Naszyjnik celebrytka damska stal chirurgiczna serce toggle
search
  • Naszyjnik celebrytka damska stal chirurgiczna serce toggle
  • Naszyjnik celebrytka damska stal chirurgiczna serce toggle
  • Naszyjnik celebrytka damska stal chirurgiczna serce toggle

Naszyjnik celebrytka damska stal chirurgiczna serce toggle

SZ0045
rating Brak opinii o produkcie.
55,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Damska celebrytka serce z modnym zapięciem typu toggle

Celebrytka, w której główną rolę gra duże symetryczne serce (jest to sam kontur serca bez wypełnienia). Zawieszka jest umieszczona centralnie, a obok niej widzimy bardzo modne zapięcie typu toggle. Łańcuszek użyty w tej celebrytce to łańcuszek o splocie oczkowym. Całość została wypolerowana na wysoki połysk.

Jak została wykonana ta celebrytka? Najlepiej jak tylko można! Po wzięciu w dłoń od razu rzuca się w oczy perfekcja i dbałość o każdy szczegół.

Dbamy o Wasze zdrowie. Zdrowie jest najważniejsze. Wiemy jak wiele osób w dzisiejszych czasach jest uczulonych na biżuterię wykonaną z kiepskich stopów metali.

Wiele lat szukaliśmy odpowiednich materiałów, aby sprzedawana przez nas biżuteria mogła być z dumą bezpiecznie noszona przez wszystkich.

Prezentowana celebrytka jest w całości wykonana ze stali chirurgicznej 316L. Taka stal jest w pełni hipoalergiczna, zaufaliśmy jej całkowicie. Posiada również kilka innych zalet, np. nie koroduje, nie odbarwia się i nie czernieje oraz nie wymaga specjalnej konserwacji.

Stal jest tańszym materiałem niż złoto czy srebro, a mimo to jest materiałem trwalszym, bezpieczniejszym i równie pięknym.

WYMIARY:

? Długość łańcuszka: 50 cm

? Wymiary serca: 3 x 2,5 cm

? Grubość łańcuszka: 0,5 cm

Waga: 34 g

Podobno liczy się wnętrze... Ale piękne opakowanie również nie zaszkodzi! ♥ Twoje zamówienie wyślemy w ozdobnym, eleganckim pudełku z naszym logo.