Kategoria: Bransoletki miedziane bangla

Aktywne filtry

Bransoletki miedziane bangla

Miedziane bransoletki typu BANGLA z naszej kolekcji COPPER BANGLA BRACELETS korzystnie wpływają na nasz organizm i zdrowie. Uzupełniają niedobory miedzi w organizmie, dzięki czemu w ostatnich latach zyskują popularność na całym świecie. Miedziana magnetyczna bransoletka to recepta na piękno, zdrowie i doskonałe samopoczucie, którą mnisi buddyjscy i wyznawcy Ajurwedy stosują od wieków.

Miedziane bransoletki typu BANGLA  to pomysł na niebanalny prezent dla osób, które są Ci bliskie. To elegancka i stylowa biżuteria idealna na każdą okazję, która pasuje na każdy kobiecy nadgarstek.

Bransoletki miedziane z naszej oferty powstają z wysokiej jakości miedzi, której zawartość sięga aż 99%. Będą one odpowiednim podarunkiem dla osoby żyjącej w zgodzie z naturą, w duchu zero waste i ekologii. Biżuteria miedziana  nie zawiera szkodliwych związków takich jak aluminium czy rtęć.

Wyjątkowe właściwości bransoletki miedzianej z magnesami

W zakończeniach bransoletek miedzianych BANGLA znajdują się magnesy, które ułatwiają dostarczanie tego cennego składnika do organizmu. W efekcie ekologiczna bransoletka to idealny sposób, by naturalnie zadbać o organizm. Uzupełnia niedobory miedzi i pozytywnie wpływa na pracę całego organizmu. Miedź ułatwia wchłanianie żelaza, odpowiada za prawidłową pracę mózgu, chroni przed osteoporozą czy przeciwdziała rozwojowi bakterii i grzybów.

Zalety noszenia bransoletki miedzianej Bangla

Wzmacnia układ immunologiczny oraz kondycję włosów, skóry i paznokci. Ze względu na właściwości antyoksydacyjne chroni organizm przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Ułatwia koncentrację, wzmacnia organizm oraz przeciwdziała niedokrwistości. Niedobory miedzi w organizmie można uzupełniać poprzez dietę, ale pomocnym rozwiązaniem jest także noszenie miedzianej bransoletki magnetycznej.

Bransoletki miedziane magnetyczne Bangla powstały z najwyższej jakości stopu miedzi, dlatego będą służyły przez wiele lat.