Filtruj według

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 64,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kategoria: Celebrytki znak zodiaku

Aktywne filtry

W społeczeństwie panuje przekonanie, że każdy z nas urodził się pod konkretnym znakiem zodiaku. Przypisywany jest on konstelacji gwiazd, która teoretycznie może kształtować nasz charakter, poglądy, a także poszczególne cechy osobowości, które są naszym indywidualnym atrybutem. Znaki zodiaku pozwalają spojrzeć w głąb siebie, a także spojrzeć w naszą przyszłość i przewidzieć każdy, kolejny dzień. Wiele kobiet traktuje je jako swoiste amulety. Dostępne w sklepie celebrytki ze znakiem zodiaku pozwolą posiadać ten cenny talizman zawsze przy sobie!

Celebrytki ze znakiem zodiaku - unikalny dodatek na co dzień

Naszyjnik w formie celebrytki ze znakiem zodiaku jest unikalnym dodatkiem, z którego panie mogą korzystać na co dzień. Specyfika samych celebrytek jest taka, że mają one wyglądać subtelnie, estetycznie i maksymalnie kobieco. To eteryczne ozdoby, które mimo tego, że nie rzucają się w oczy, to jednak przyciągają wzrok dosłownie każdego. Oferowane w sklepie produkty są jeszcze bardziej wyjątkowe. Dzięki nim, każda kobieta może mieć przy sobie amulet, który powiązany jest z jej datą urodzenia. Znaki zodiaku sprawiają, że możemy poczuć się silniejsi, pewniejsi siebie, a także szybciej znaleźć rozwiązanie nurtujących nas problemów. Nic więc dziwnego, że wiele osób czuje do nich silne przywiązanie. Celebrytki ozdobione delikatnym grawerem nawiązującym do zodiakalnych konstelacji są więc unikalną ozdobą, która może towarzyszyć kobietom każdego dnia i w każdym momencie.

Celebrytki - najwyższa jakość wykonania

Każda kobieta, w momencie kiedy wybiera biżuterię, zwraca uwagę na jej jakość. Te drobne dodatki mają wytrzymać wiele lat i dalej reprezentować sobą pierwotny stan. Dostępne w naszym asortymencie celebrytki ze znakiem zodiaku idealnie się w te kryteria wpisują. Zostały one wykonane z cennego kruszcu jakim jest stal szlachetna. Przemysł biżuteryjny coraz bardziej ufa temu tworzywu. Jest ono niezawodne - nie odkształca się, nie utlenia, a także wykazuje się dużą odpornością na wszelkie zarysowania i deformacje. Panie mogą więc być pewne co do tego, że oferowane celebrytki ze znakiem zodiaku przetrwają przez wiele lat, a nawet po upływie czasu, dalej będą reprezentowały sobą dokładnie tę samą estetykę, co w dniu ich zakupu.

Celebrytki ze znakiem zodiaku - podkreśl swój charakter w subtelny sposób

Celebrytki ze znakiem zodiaku przyjmują formę subtelnych medalików o okrągłym kształcie. Na medaliku przedstawiona jest konstelacja gwiazd, która odpowiada danemu znakowi, a tuż pod nią, została umieszczona zodiakalna nazwa w języku łacińskim. Każdy medalik dodatkowo został ozdobiony cyrkoniami - imitują one gwiazdy, a dodatkowo, są one jednym z najbardziej pożądanych kamieni na świecie. Celebrytka ze znakiem zodiaku utrzymana jest w wysokim połysku, dzięki czemu sprawia wrażenie luksusowej i eleganckiej. Taki naszyjnik sprawia, że dosłownie każda z kobiet może podkreślić swój indywidualny charakter w wyjątkowo delikatny i eteryczny sposób.