Filtruj według

Cena

Cena

  • 38,00 zł - 79,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kategoria: Krzyż

Aktywne filtry

Biżuteria w dzisiejszych czasach nie jest już tylko ozdobą. To przede wszystkim sposób na komunikację z otoczeniem, a także na podkreślenie swojego wizerunku. Wynika to przede wszystkim z faktu, że biżuteria obecnie może być maksymalnie zróżnicowana. Pojawiły się bowiem unikalne zawieszki w odmiennych formach. Niosą one za sobą ogromny przekaz symboliczny, który stał się wyjątkowo popularny. Najlepszym przykładem na to jest dostępna w asortymencie sklepu biżuteria z krzyżem!

Naszyjniki i bransoletki z krzyżem - co one symbolizują?

Krzyż to symbol, który w naszej kulturze i społeczności jest głęboko zakorzeniony. Oczywiście, z racji wiary, najczęściej naszyjniki z krzyżem uważamy ze pełne przywiązanie do wartości religijnych i tradycji. Faktem jest jednak to, że bransoletki z krzyżem lub inne dodatki biżuteryjne z tym symbolem, mogą mieć znacznie szersze znaczenie. Przede wszystkim krzyż należy rozpatrywać jako względną stabilność. Użytkownik takiej biżuterii z pewnością jest świadomy cienkiej granicy pomiędzy życiem a śmiercią. Naszyjniki z krzyżem mogą być także symbolem przywiązania do kogoś, kogo już miedzy nami nie ma. Znaczenie krzyżu jako symbolu jest więc wyjątkowo szerokie i co do tego, nie można mieć najmniejszych wątpliwości. Jednocześnie istnieją również takie osoby, które będą nosić bransoletkę z krzyżem tylko i wyłącznie z uwagi na jej estetykę. Może się ona podoba i pasować np. do konkretnej stylizacji. Naszyjniki z krzyżem mogą być interpretowane w dokładnie ten sam sposób!

Bransoletki i naszyjniki z krzyżem - różnorodne modele do wyboru

Delikatna i unikalna biżuteria z krzyżem, która dostępna jest w asortymencie naszego sklepu, musi sprostać oczekiwaniom kobiet, które będą ją nosić. Z tego też względu naszyjniki z krzyżem i bransoletki z krzyżem, które proponujemy, maksymalnie się od siebie różnią. Niektóre modele posiadają drobne, unikalne krzyżyki pozłacane, zaś inne są ozdobione większymi zawieszkami wysadzanymi pięknie połyskującymi cyrkoniami. Naszyjniki z krzyżem są dostępne zarówno w wersji długiej jak i krótkiej, by panie mogły wybrać ten, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Bransoletki z krzyżem również są wyjątkowo zróżnicowane. Można wybierać modele bardziej wyraziste jak i te, które będą jedynie subtelnie zdobić nadgarstki. Wierzymy, że dzięki takiej różnorodności, dosłownie każda kobieta będzie mogła znaleźć w sklepie to, czego dokładnie szuka.

Biżuteria z krzyżem - jakość, która odpowiada współczesnym potrzebom kobiet

Współczesne wymagania kobiet co do jakości biżuterii są maksymalnie wysokie. Jednak nasze naszyjniki z krzyżem i bransoletki z krzyżem stanowią na te potrzeby idealną odpowiedź. Proponujemy paniom wysokiej jakości wyroby ze stali chirurgicznej, z ewentualnymi złoceniami oraz cyrkoniami. Panie mogą być pewne, że biżuteria ta cechuje się najwyższą jakością i z pewnością nie ulegnie odkształceniom, deformacjom czy utlenianiu. Zachowa ona swoją wysoką estetykę przez wiele lat - to jest jej największą zaletą!