Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 69,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kategoria: Zwierzęta

Aktywne filtry

Jednym z popularniejszych, a zarazem wciąż oryginalnym wyborem jest właśnie biżuteria nawiązująca kształtem do królestwa zwierząt. W naszym sklepie przygotowaliśmy duży wybór tego typu zawieszek. Są bardzo uniwersalne, ponieważ pasują do różnych stylizacji, nawet pozornie z innych światów. Stanowią zatem bezpieczny wybór, jeśli chodzi o prezenty.

Zawieszki z motywem zwierzęcym, czyli jak wyrazić siebie

Naszyjnik z motywem zwierzęcym to idealny sposób na podkreślenie swojej życiowej postawy bez względu na płeć czy ulubiony ubiór.

Miłośnicy zwierząt stanowią pokaźną grupę, wielu angażuje się w akcje charytatywne, inni po prostu spędzają czas ze swoimi pupilami - jednak każdy lubi podkreślać swoją miłość: czy to do czworonogów, czy ogólnie świata zwierząt, niektórzy kochają nawet te zwierzęta, które do dziś pozostają jedynie w sferze baśni. Są też tacy, którzy lubią utożsamiać się z danym gatunkiem w sensie duchowym. Niektórzy mówią, że mają w sobie dwa wilki, u innych czasem budzi się wewnętrzny lew. Bez względu na to, do którego podejścia Ci najbliżej, możesz to wyrazić poprzez tematyczną zawieszkę. Uroczy pudelek, fantastyczny pegaz, albo po prostu słonik z podniesioną trąbą na szczęście - wszystko to znajdziesz właśnie tutaj.

Personalizacja naszyjników z motywem zwierzęcym

Nasze naszyjniki świetnie nadają się do noszenia ich tak jak chcesz. Zawieszki pasują do różnych łańcuszków i rzemyków, łączą się stylistycznie z inną biżuterią tworząc zestawy zarówno eklektyczne jak i stylistycznie zupełnie spójne. Tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, dlatego warto przełamywać utarte schematy w poszukiwaniu nowych, dostosowanych personalnie rozwiązań.

Nieszkodliwe materiały

Stal chirurgiczna nie nosi swojej nazwy bez przyczyny. Ten stop żelaza, chromu i niklu (ze śladową ilością innych pierwiastków np. węgla, azotu) wykorzystywany jest do tworzenia sterylnych narzędzi medycznych. Mimo że sam nikiel może uczulać, w tym stopie jest naprawdę bezpieczny, o czym w razie wątpliwości można poczytać w specjalistycznych źródłach na temat stali 316L. Często też robi się z niej elementy mające kontakt z otwartymi ranami - czyli np. kolczyki lub narzędzia do tatuowania. Nic więc dziwnego, że coraz częściej spotyka się taką stal w przemyśle biżuteryjnym. Jest antyalergiczna, ponieważ niełatwo wchodzi w reakcję z otoczeniem. Dzięki temu nie podlega korozji i to bez specjalnych zabiegów utrwalających. Za to można je wielokrotnie umieszczać w trudnych warunkach, na przykład pod wodą, bez ryzyka zniszczenia. Stal 316L, czyli dokładnie taka jak w naszej biżuterii, wykorzystywana jest w rozrusznikach serca i śrubach trzymających kości przy złamaniu.

Trwałe pozłacanie naszyjników

Wybrane naszyjniki można kupić w różnych wariantach kolorystycznych. Oprócz oryginalnej stali w srebrnym kolorze dostępne są zawieszki pokryte złoceniem typu PVD w odcieniach złota i różowego złota. Jest to metoda pozwalająca na trwałe i szczelne pokrycie powierzchni stosowana do pokrywania narzędzi, sztućców i baterii łazienkowych, a więc przedmiotów narażonych na ekstremalne warunki (tarcie, wilgoć, żrąca chemia).

Minimalistyczny design motywów zwierzęcych

Nasze naszyjniki celebrytki charakteryzują się symbolicznym podejściem do tematu, ich piękno tkwi w prostocie. Sztuką jest wykonanie hiperrealistycznego lwa z metalu, ale sztuką jest też użycie kilku prostych linii, by jednoznacznie kojarzyły się one z królem sawanny.

W zamyśle zawieszki miały być lekkie w sensie dosłownym, ale też metaforycznym, i takie też są. Pasują do rockowego outfitu, dobrze komponują się z dystyngowaną wieczorową suknią, ale też mogą iść w parze z koronkową, codzienną bluzką. Są jak “puszczenie oczka” - niby niepozorne, ale nawet zaczepne; jedna osoba to przeoczy, a druga zostanie mocno zaintrygowana.

Warto rozejrzeć się także w innych kategoriach. Oprócz zawieszek zwierzęcych posiadamy w swej ofercie inne motywy, a także ozdoby dłoni i uszu. Gorąco zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i fachową pomoc na każdym etapie zamówienia.