PrettyBling

Biżuteria damska – od kobiet dla kobiet!

___________________________

 

PrettyBling: spełnione marzenie

 

  • Marzyłaś kiedyś o czymś tak mocno, że byłaś pewna, że musi się ziścić?
  • Miałaś w głowie scenariusz i gotowe rozwiązania?
  • I nawet dziesiątki kłód pod nogi nie mogły zniweczyć Twojego planu?

 

To właśnie nasza historia w skrócie. 

PrettyBling jest marzeniem o marce dla kobiet. SPEŁNIONYM MARZENIEM.

Silna marka dla silnych kobiet

 

Od zawsze wiedziałyśmy, że chcemy stworzyć „COŚ” dla kobiet. Dlaczego? Bo czułyśmy w sobie mocny pierwiastek kobiecej energii, którym pragnęłyśmy się dzielić. 

Nieprzypadkowo to „COŚ” przybrało postać biżuterii, bo biżuteria i kobiety to nierozerwalny związek - od zawsze i na zawsze. Trafiłyśmy w dziesiątkę! Tak się wydawało…

 

Życie pisze jednak różne scenariusze. Banalne? A jakie prawdziwe! Dla nas miało wiele trudności, przeciwności i gorzkich lekcji. I choć nieraz wydawało się, że tego już za wiele, a pokusa rezygnacji była ogromna, to jej nie uległyśmy. Z każdej porażki wyciągałyśmy wnioski. Podnosiłyśmy się i szłyśmy dalej. A przede wszystkim wspierałyśmy się wzajemnie – jak kobieta kobietę.

Bo w to wierzymy: kobiecą pomoc, która daje siłę. Taką marką jest PrettyBling: kobiecą i silną, od kobiet dla kobiet! Tworzy ją dziś #bardzokobiecyteam! Dołączysz do drużyny?

 

Z kobiecymi pozdrowieniami!

Karolina

___________________________

 

Moc biżuterii w jednym miejscu

 

Czym jest dla Ciebie biżuteria? Ładnym dodatkiem, podkreśleniem stylu, nośnikiem symbolu i głębszego znaczenia? Tu nie ma jednej poprawnej odpowiedzi. Ile kobiet – tyle możliwości.

 

Dlatego w PrettyBling znajdziesz ozdoby dla każdej z nas: niezależnie od wieku, stylu i upodobań.

 

Szczególnie lubimy biżuterię ze stali chirurgicznej, która wyraża to, co chcemy powiedzieć wszystkim kobietom: że jest w nas siła i moc. Jednak w kolekcjach PrettyBling znajdziesz także ozdoby z innych surowców, takich jak srebro czy sznurek biżuteryjny.

 

Biżuterię dla kobiet pogrupowałyśmy w kategorie, które ułatwią Ci znalezienie Twoich wymarzonych dodatków.

 

  A wszystko to w jednym miejscu: Pretty Bling!

___________________________

 

Z kobiecą uważnością i dbałością

 

W PrettyBling dbamy o całość procesu związanego z biżuterią – od starannej selekcji zachwycających dodatków, przez wygodę złożenia zamówienia, aż po radość z pięknych chwil podczas jej noszenia. Ważny jest dla nas każdy szczegół. 

 

Selekcja biżuterii 

Obsługa Klientek

Proces zamówienia

Pakowanie 

i wysyłka

Wybieramy biżuterię, która spełnia potrzeby różnych kobiet, pasuje na dowolne okazje, jest w wielu stylach. Gustowna i ponadczasowa. W PrettyBling po prostu czujemy kobiecy styl! Wystarczy zajrzeć do naszego sklepu, by się o tym przekonać.

Jeśli masz jakikolwiek problem związany z biżuterią, daj nam znać. Porozmawiamy jak kobieta z kobietą. Doradzimy także panom, którzy szukają najlepszych pomysłów na prezent. A tych u nas nie brakuje!

Świat wokół nas bywa skomplikowany… My też czasem czujemy się nim przytłoczone. Dlatego proces zamówienia biżuterii w PrettyBling maksymalnie uprościłyśmy – jest szybko i sprawnie – tak jak trzeba!

 

Wszystkie zamówienia starannie pakujemy i wysyłamy najczęściej jeszcze tego samego dnia. Przecież dobrze wiemy, że nie możesz już się doczekać swojej nowej, ulubionej biżuterii 🙂

 

Tak chciałyśmy od początku i taki był zamysł naszej marki – z kobiecą dbałością i uważnością myślimy o każdym etapie tworzenia marki oraz każdym detalu biżuterii. 

 

___________________________

Porozmawiajmy!

 

Lubimy rozmawiać! Po prostu. Szczególnie w kobiecym gronie. 

Dlatego w każdej chwili możesz do nas zadzwonić. 

Albo napisać – jeśli wolisz.

 

506-172-748

sklep@prettybling.pl