Filtruj według

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 99,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kategoria: Kolczyki sztyfty stal chirurgiczna

Aktywne filtry

Kolczyki - ozdoba delikatna i subtelna lub wręcz przeciwnie - wyrazista i pokaźna. Panie doskonale wiedzą, że dobór kolczyków nie jest taki prosty. Muszą one nie tylko dopasować się do danej okazji i stylizacji, ale także od kształtu twarzy. Dzięki temu pięknie wyrównają niewielkie dysproporcje i podkreślą naturalne rysy. Jeśli jednak panie nie mają pewności co do tego, jaki model wybrać, wówczas rozwiązaniem mogą stać się uniwersalne kolczyki sztyfty ze stali chirurgicznej, które dostępne są w naszym asortymencie!

Kolczyki sztyfty - model dopasowany do Twoich potrzeb

Pojęcie uniwersalnych kolczyków dawniej pozostawało jedynie w sferze marzeń i skrytych pragnień. Panie doskonale wiedziały, że wybierają oryginalne kształty, formy i wielkości będą mogły optycznie wpłynąć na owal twarzy i sprawić, że będzie on wyglądać na smuklejszą. Jednak kolczyki sztyfty, które dostępne są w naszym asortymencie nie wymagają tego, by do panie musiały się od nich dopasować. Wręcz przeciwnie, modele te będą idealnym dodatkiem - subtelnym lub wyrazistym - który sprawdzi sie w przypadku każdego kształtu twarzy! Nasze kolczyki sztyfty są wyjątkowo różnorodne. Oferujemy między innymi:

- delikatne sztyfty w formie celebrytek;

- kolczyki sztyfty w formie nausznic;

- kolczyki sztyfty w z unikalnym zakończeniem w postaci symboli, cyrkonii lub innych zdobień

Jak więc widać, tak zróżnicowany asortyment sprawia, że panie mają wręcz nieograniczone możliwości wyboru. Co więcej, nie muszą się one martwić o to, że kolczyki sztyfty nie dopasują się do owalu ich twarzy. Są one wygodne podczas noszenia i zawsze świetnie się prezentują.

Kolczyki sztyfty ze stali chirurgicznej - jakość i bezpieczeństwo

Wiemy dobrze, że współczesne kobiety cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość, jeśli chodzi o dodatki biżuteryjne. Z tego też względu oferujemy kolczyki sztyfty zestali chirurgicznej. Metal ten do złudzenia przypomina czyste srebro, a jednocześnie jest nieco tańszy i wytrzymalszy. Stal chirurgiczna jest także idealna dla kobiet, które mają wrażliwe uszy i często borykają się ze stanami zapalnymi. Kolczyki ze stali chirurgicznej są całkowicie bezpieczne, a jednocześnie będą się pięknie prezentować pod każdym względem. Stal chirurgiczna nie ma tendencji do czernienia i nie utlenia się, dzięki czemu takie kolczyki na długi czas zachowają swoją pierwotną estetykę i walory wizualne.

Kolczyki sztyfty - różnorodne modele w atrakcyjnych cenach

Panie często mają problem z podjęciem decyzji odnośnie tego, które kolczyki sztyfty powinny znaleźć się z ich gablotce. Okazuje się jednak, że chcemy ten wybór znacznie ułatwić! Nasze różnorodne modele dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu panie nie muszą już rezygnować z większych zakupów i czuć wyrzutów sumienia po sfinalizowaniu transakcji. Bez większych problemów mogą one zdecydować się na kilka modeli, a my zadbamy o to, by nowe kolczyki sztyfty ze stali chirurgicznej jak najszybciej dotarły do nowych właścicielek. Panie takich zakupów ze pewnością nie będą żałować!