Filtruj według

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 69,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kategoria: Kolczyki koła stal chirurgiczna

Aktywne filtry

Kolczyki to jedna z tych ozdób biżuteryjnych, bez których kompletnej stylizacji nie wyobraża sobie żadna z kobiet. Panie doskonale wiedzą, że to właśnie dodatki w okolicy uszu dodają im tajemniczości, a także sprawiają, że przykuwają one wzrok. Kolczyki zwykle są dość uniwersalne, szczególnie jeśli chodzi o klasyczne wkręty. Jednak panie coraz częściej decydują się na nieco mocniejsze akcenty. W tym wypadku, jednym z lepszych rozwiązań stają się kolczyki koła ze stali chirurgicznej!

Kolczyki koła ze stali chirurgicznej - idealne do problematycznych uszu

Kolczyki koła ze stali chirurgicznej to absolutna nowość, która powinna sprawdzić się w przypadku każdej kobiety. Na uwagę zasługuje tu oczywiście samo tworzywo, z którego zostały one wykonane. Stal chirurgiczna jest metalem o wysokiej odporności. Nie odkształca się ona, a na jej powierzchni nie pojawiają się także żadne zarysowania i pęknięcia. Co więcej, stal chirurgiczna do złudzenia swoim wyglądem przypomina czyste srebro. Jest to metal o wyjątkowo wysokiej estetyce, który pięknie mieni zarówno w sztucznym jak i naturalnym świetle. Jednocześnie jedną z jej największych zalet jest to, że świetnie sprawdza się ona w przypadku wrażliwych uszy. Kolczyki koła ze stali chirurgicznej mogą więc nie tylko spełniać rolę ozdobną, ale także - poniekąd - terapeutyczną. Noszenie nawet cięższych i pokaźniejszych modeli, które wykonane są ze stali chirurgicznej nie powinno doprowadzić do pojawienia się stanów zapalnych czy innych problemów. Jednym słowem - kolczyki koła ze stali chirurgicznej są stworzone dla każdej z kobiet, bez względu na to jak wrażliwe są miejsca przekłucia.

Kolczyki - wyjątkowy dodatek na każdą okazję

Kolczyki koła ze stali chirurgicznej mogą kojarzyć się paniom z dość dużym dodatkiem, który sprawdzi się jedynie podczas wyjątkowych okazji. Jednak w asortymencie sklepu dostępne są różnorodne modele, z których można korzystać nawet na co dzień. Oferujemy kolczyki koła, które są subtelne i delikatne, ale także te, których rozmiar od razu da się zauważyć. Panie mogą wybierać modele z dodatkowymi ozdobami, dekoracjami wykonanymi z cyrkonii, a także w różnym formacie. Tego typu kolczyki mogą reprezentować sobą odmienne motywy, wzory i symbolikę. Jest to jeden z tych dodatków, który śmiało można nazwać uniwersalnym. Będą one odpowiednie zarówno na wielkie wyjścia, ale także i na zwykłe spotkanie z koleżanką czy randkę!

Kolczyki koła - podkreśl swoją urodę w oryginalny sposób

Kolczyki koła ze stali chirurgicznej lub innego tworzywa były jednym z najpopularniejszych dodatków w latach 70 i 80. Wówczas panie korzystały z nich głównie po to, by wyróżnić się z tłumu. Przybierały one postać prostych, cienkich obręczy. Obecnie jednak kolczyki koła reprezentują sobą różnorodne style. Można więc dzięki nim w subtelny sposób podkreślić swoją osobowość i wydobyć naturalny, kobiecy urok. Kolczyki koła ze stali chirurgicznej to dodatek, który powinna mieć każda z kobiet!