Filtruj według

Cena

Cena

  • 55,00 zł - 99,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kategoria: Nieśmiertelniki z grawerem

Aktywne filtry

Biżuteria od wielu już lat uważana jest za jeden, z najlepszych pomysłów na prezent. Naszyjniki, zawieszki, czy bransoletki pokochały kobiety - a także i mężczyźni - na całym świecie. Stanowią one najlepszy dodatek do wielu stylizacji, a także mogą wyrazić więcej, niż przysłowiowe tysiąc słów. Wiemy, jak ważna jest symbolika każdego prezentu. Z tego też powodu, w naszym asortymencie oferujemy klasyczne nieśmiertelniki, które dodatkowo można spersonalizować!

Nieśmiertelniki z grawerem - wysoka jakość, która nie zawodzi

Srebro lub złoto to metale szlachetne, które choć są wyjątkowo estetyczne, to jednocześnie są równie mocno podatne na utlenianie. Naszym klientom proponujemy więc alternatywę, którą są nieśmiertelniki wykonane ze stali chirurgicznej. Metal ten również zaliczany jest do grupy szlachetnych, a dodatkowo cechuje się o wiele lepszymi parametrami użytkowymi. Nieśmiertelnik z grawerem, wykonany ze stali chirurgicznej, jest całkowicie odporny na "czernienie", a także na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, nasze nieśmiertelniki z grawerem mogą stanowić codzienny element ozdobny, który będzie świetnie się prezentował nawet w obliczu upływającego czasu.

Nieśmiertelniki z grawerem - personalizacja kluczem udanego prezentu

Wiemy dobrze, że najlepsze prezenty to te, które dawane są prosto od serca. Jeszcze lepiej będzie, jak za ich pośrednictwem będzie można wyrazić uczucia, emocje oraz przywiązanie. Właśnie dlatego w naszym asortymencie oferujemy nieśmiertelniki z grawerem. Oczywiście, nie narzucamy tego, co ma zostać wygrawerowane. Dajemy naszym klientom możliwość samodzielnej personalizacji. Można się więc zdecydować na nieśmiertelniki z grawerem w formie daty, imion, inicjałów lub krótkich cytatów. Każdy nieśmiertelnik zostanie wygrawerowany przy użyciu nowoczesnych technologii w taki sposób, by jak najlepiej odwzorować każdy detal i szczegół. Dzięki temu nasze nieśmiertelniki z grawerem będą w stanie spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających i sprawić, że na twarzy obdarowanej osoby pojawi się szeroki uśmiech oraz łzy wdzięczności.

Nieśmiertelniki z grawerem - szerokie możliwości wyboru i personalizacji

Nieśmiertelniki z grawerem, które dostępne są w ofercie naszego sklepu, są także maksymalnie zróżnicowane. Dając szerokie możliwości wyboru, wierzymy, że udało się nam ułatwić dopasowanie tej wyjątkowej ozdoby do preferencji każdego, kto tylko się na nią zdecyduje. Oferujemy nieśmiertelniki z grawerem w kolorze srebrnym, ale posiadamy także modele pozłacane. Dodatkowo poszczególne nieśmiertelniki mogą różnić się między sobą kształtem lub posiadać na swojej powierzchni dodatkowe wytłoczenia np. w kształcie subtelnych serduszek. Oczywiście dajemy również szerokie możliwości personalizacji nieśmiertelników. Pracujemy na wysokiej jakości sprzętach, które pozwolą dokładnie odwzorować wizję klientów w postaci estetycznego graweru. Gwarantujemy, że taki prezent sprawdzi się dosłownie podczas każdej okazji, a jego symbolika pozostanie zapamiętana na długi czas.