Filtruj według

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 129,00 zł

Literki

Literki

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Dostępność

Dostępność

Kategoria: Serce

Aktywne filtry

Naszyjniki, bransoletki i kolczyki od zawsze towarzyszyły kobietom. Panie traktowały je nie tylko jako jedną z bardziej unikalnych ozdób, ale także jako sposób na wyróżnienie się z tłumu. Z biegiem czasu pojawiły się także różnorodne zawieszki, które nabierały symbolicznego znaczenia. Takie naszyjniki odwoływały się do wartości, przekonań, uczuć i emocji, do których każda kobieta zawsze przywiązuje ogromną uwagę. Oferowane w asortymencie dodatki z sercem są właśnie jednym z przykładów takiej wyjątkowej biżuterii!

Biżuteria z sercem - co ona symbolizuje

Naszyjniki z sercem, a także różnorodne bransoletki i kolczyki z tym symbolem są głęboko zakorzenione w naszej kulturze. Nie da się bowiem ukryć, że symbol serca od zawsze budził wyłącznie pozytywne skojarzenia i utożsamiany był z głębokimi uczuciami. To właśnie dlatego panowie często wręczali kolczyki czy bransoletki z sercem swojej drugiej połówce. W ten sposób wyrażali głęboką miłość i przywiązanie emocjonalne do partnerki. Jednak biżuteria z sercem ma także inne znaczenie. Odnosi się np. do wierzeń i przekonań osoby, która je nosi. Kolczyki z sercem mogą być przejawem dobroci, ciepła oraz sympatii. Jednym słowem, biżuteria z zawieszką w kształcie serca stała się wyjątkowo modna i popularna. Wskazuje ona bowiem na emocje, które ciężko jest czasem wyrazić słowami. Bransoletki z sercem są jednym z najchętniej wręczanych kobietom prezentów, co jednak nie powinno nikogo dziwić.

Unikalna i wyjątkowa biżuteria, czyli symboliczny prezent na dla bliskiej osoby

Biżuteria z sercem - szeroki wybór różnorodnych modeli

W asortymencie naszego sklepu dostępny jest szeroki przekrój biżuterii z sercem. Oferujemy między innymi:

- naszyjniki z sercem - dostępne w różnych konfiguracjach oraz modelach do wyboru;

- kolczyki z sercem - również są one dostępne w różnorodnych rozmiarach, tak by każda z kobiet mogła dopasować je do swoich potrzeb;

- bransoletki z sercem - unikalne, estetyczne i delikatne bransoletki, które będą stanowić świetna ozdobę kobiecego nadgarstka.

Panie mają więc prawdziwie nieograniczone możliwości wyboru. Proponujemy odmienne modele biżuterii z sercem głównie po to, by nasze klientki nie czuły się ograniczone możliwościami wyboru. Co więcej, każdy naszyjnik z sercem, podobnie jak bransoletki i kolczyki można dodatkowo opatrzyć personalnym grawerem. Będą one stanowiły świetny pomysł na unikalny prezent.

Naszyjniki, kolczyki i bransoletki z sercem - najwyższa jakość wykonania

Oferowane naszyjniki, kolczyki i bransoletki z sercem wykonane są z najwyższej jakości stali chirurgicznej. Jest ona wyjątkowo odporna na wszelkie deformacje, a także uszkodzenia mechaniczne. Naszyjniki z sercem, podobnie jak pozostałe wyroby biżuteryjne, będą zachwycać swoją estetyką przez wiele lat. Na ich powierzchni nie pojawią się zarysowania lub inne nieestetyczne mankamenty. Panie nie muszą także martwić się o to, że kolczyki z sercem lub inne dodatki zaczną się utleniać. Stal chirurgiczna jest na te procesy wyjątkowo odporna. Taka biżuteria z sercem okazuje się więc być całkowicie niezawodna i unikalna!