

WYSYŁKA
Wyjątkowy produkt z naszej najnowszej kolekcji PRETTY BLING. Pięknie uzupełni każdą stylizację - od tej wieczorowej po tę codzienną.
Naszyjnik wykonany z najwyższej jakości stali chirurgicznej 316L. Składa się z dwóch połączonych ze sobą łańcuszków. Takie połączenie nazywamy kaskadowym - jest to obecnie jeden z najmodniejszych modowych trendów. Krótszy łańcuszek o klasycznym oczkowym splocie zakończony jest delikatnymi, drobnymi zawieszkami w kształcie gwiazdek oraz kółeczek wypełnionych lśniącą cyrkonią. Dłuższy łańcuszek to również oczkowy splot jednak o nieregularnych rozmiarach oczek. Zakończony on jest zawieszką w kształcie pofalowanego okręgu.
DBAMY O WASZE ZDROWIE!
Zdrowie jest najważniejsze. Wiemy jak wiele osób w dzisiejszych czasach jest uczulonych na biżuterię wykonaną z kiepskich stopów metali.
Wiele lat szukaliśmy odpowiednich materiałów, aby sprzedawana przez nas biżuteria mogła być z dumą bezpiecznie noszona przez wszystkich.
Biżuteria została wykonana ze stali chirurgicznej 316L. Taka stal jest w pełni hipoalergiczna, zaufaliśmy jej całkowicie. Posiada również kilka innych zalet, np. nie koroduje, nie odbarwia się i nie czernieje oraz nie wymaga specjalnej konserwacji.
Stal jest tańszym materiałem niż złoto czy srebro, a mimo to jest materiałem trwalszym, bezpieczniejszym i równie pięknym.