Pierścionek gwiazdka cyrkonie różowe złoto
search
  • Pierścionek gwiazdka cyrkonie różowe złoto
  • Pierścionek gwiazdka cyrkonie różowe złoto

Pierścionek gwiazdka cyrkonie różowe złoto

SO119#12
rating Brak opinii o produkcie.
40,00 zł
Wybierz rozmiar: 12
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pierścionek gwiazdka cyrkonie różowe złoto

Pragniemy Wam przedstawić zupełną nowość w naszym sklepie, na którą wiele z Was czekało. Wprowadzamy do sprzedaży pierścionki !

Czy wiesz, że pierścionki sięgają aż starożytności, gdzie były tworzone z drutu i podobnie jak współcześnie mężczyźni obdarowywali nimi kobiety, które pragnęli poślubić ? Również w antycznym Rzymie i Grecji był to symbol poważnych zamiarów wobec narzeczonej. Przywilej noszenia pierścionków przysługiwał jednak tylko zamożnym, pochodzącym z wyższych warstw. 

Współcześnie pierścionki stanowią dopełnienie stylizacji, zarówno tej na co dzień, jak i podczas większych wyjść.

Nasz pierścionek powstał z wypolerowanej stali chirurgicznej pozłacanej różowym złotem. Górę pierścionka tworzy okrąg z wpisaną w niego gwiazdką. Zwieńczeniem gwiazdy jest oczywiście pojedyncza cyrkonia umieszczona na samym środku. Dodatkową ozdobę stanowią cyrkonie, umieszczone po 6 sztuk z każdej strony szyny, które pięknie odbijają światło i niesamowicie mienią się w słońcu. Całość wykonana z należytą dbałością o każdy szczegół!

DBAMY O WASZE ZDROWIE!

Zdrowie jest najważniejsze. Wiemy jak wiele osób w dzisiejszych czasach jest uczulonych na biżuterię wykonaną z kiepskich stopów metali.

Wiele lat szukaliśmy odpowiednich materiałów, aby sprzedawana przez nas biżuteria mogła być z dumą bezpiecznie noszona przez wszystkich.

Biżuteria została wykonana ze stali chirurgicznej 316L. Taka stal jest w pełni hipoalergiczna, zaufaliśmy jej całkowicie. Posiada również kilka innych zalet, np. nie koroduje, nie odbarwia się i nie czernieje oraz nie wymaga specjalnej konserwacji.

Stal jest tańszym materiałem niż złoto czy srebro, a mimo to jest materiałem trwalszym, bezpieczniejszym i równie pięknym.

Dokładne wymiary przedstawione na zdjęciu w galerii.

  • Waga: 4g

Podobno liczy się wnętrze... Ale piękne opakowanie również nie zaszkodzi! ♥ Twoje zamówienie wyślemy w ozdobnym, eleganckim pudełku z naszym logo. Do zestawu dołączamy specjalną ściereczkę do czyszczenia biżuterii. Tak przygotowana biżuteria idealnie nadaje się do wręczenia na prezent ♥ Kupujesz biżuterię dla siebie? Pudełko będzie idealnym miejscem do przechowywania Twojej wyjątkowej biżuterii